Salatid

Kitsejuustu-peedi salat

Kitsejuustu-peedi salati oleme teinud neile, kes väga lihast või kalast lugu ei pea. Kitsejuust on rikkalik mineraalainete poolest, sisaldades suurel hulgal kaltsiumi, magneesiumi ja rauda. Kitsejuustus sisaldub ohtralt kasulikke piimhappebaktereid.

13,1grammi valku

Salati tutvustus

Vähesed teavad, et kitsepiimast valmistatud juustu suudab organism oluliselt paremini omastada kui lehmapiimast toodetud juustu. Peet on kindlasti üks kasulikemaid juurvilju, mille headus avaldub selle konkurentsitus võimes puhastada organismi.

Peet on ka väga kõrge biokeemilise väärtusega, sisaldades rikkalikult erinevaid vitamiine ja mineraalaineid. Viimased uuringud näitavad, et peedil on head anti-toksilised omadused, mis stimuleerivad inimese immuunsüsteemi ja parandavad vereloomet.

Süsivesikute allikaks on kõnealuses salatis kinoa, mis on gluteenivaba toiduaine. Ta on täisteratoode, mis aitab hoida veresuhkrut kontrolli all ja selles sisaldub rohkem kasulikke aminohappeid kui teistes teraviljades. Kitsejuustu-peedi salatis on 13,1 grammi valku.

Video Thumbnail

Sobib hästi söögikorraks

Kergeks vahepalaks päeval
Õhtusöögiks

Müügikohad

Mealy tervislikud salatid on saadaval suurimates kauplustes üle Eesti

Võta meiega ühendust

SalatidVõikud ja wrapid